چه نوع دستگاهی را برای تکثیر انبوه اسناد و جزوات انتخاب نماییم تا به مشکل بر نخوریم؟

چه نوع دستگاهی را برای تکثیر انبوه اسناد و جزوات انتخاب نماییم تا حجم زیادی از کار را با خیال راحت و بدون خرابی پاسخگو باشد؟ برای این منظور نیاز به یک دستگاه چاپ دیجیتال حرفه ای یا فتوکپی نیمه صنعتی داریم که توانی بیش از دستگاه های رومیزی یا اداری معمول داشته باشد و عموماً در دفتر فنی ها و مراکز چاپ دیجیتال برای تکثیر انبوه اسناد و جزوات به کار گرفته می شوند. این دستگاه ها معمولاً از پودر تونر استفاده می کنند و توان تکثیر حدود ۴۰ تا ۱۰۰ برگ در دقیقه را دارند. نحوه نام گذاری این دستگاه ها به گونه ای است که از روی کدی که بعد از نام هر دستگاه می آید می توان به  سرعت فتوکپی آن پی برد. برای مثال دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا ۴۵۲ توان تهیه ۴۵ برگ کپی در دقیقه را دارد ای دستگاه سیاه و سفید کانن IR 9070 دارای توان تهیه ۹۰ کپی در دقیقه را دارد.

بهترین دستگاه تکثیر انبوه اسناد و جزوات سیاه و سفید با تیراژ بالا هنگام بررسی این مسئله که چه نوع دستگاهی را برای تکثیر انبوه اسناد و جزوات انتخاب نماییم تا پاسخگوی حجم کار سیاه و سفید ما باشد، معمولاً برند های کانن (CANON)، ریکو آفیشیو (RICOH AFICIO)، ریسوگراف (RISOGRAPH)، توشیبا (TOSHIBA)، شارپ (SHARP) و زیراکس (XEROX) به ما معرفی می شوند.

بهترین دستگاه تکثیر انبوه اسناد و جزوات رنگی با تیراژ بالا وقتی با کارشناسان خبره در این حوزه در مورد اینکه چه نوع دستگاهی را برای تکثیر انبوه اسناد و جزوات انتخاب نماییم تا برای تکثیر جزوات رنگی ما مناسب باشد، مشورت می کنیم، با در نظر گرفتن عواملی مثل هزینه هر برگ کپی، تونر و قطعات مصرفی، امکان سرویس و نگهداری و … برند های کونیکا مینولتا (KONICA MINOLTA)، زیراکس (XEROX) و کانن (CANON) در اولویت خرید قرار می گیرند.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *