نگاهی به راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000

نگاهی به راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000

برای راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000 از کجا شروع کنیم؟

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000  به دقت، مهارت و حوصله نیاز دارد. علت این مسئله، نیمه صنعتی بودن دستگاه و به کار رفتن بورد های تخصصی و قطعات متنوع در بخش های مختلف آن است. برای نصب دستگاه کپی ricoh mp6000 ابتدا آن را با نهایت دقت، به محل منتقل نمایید. سپس دستگاه را در محلی به دور از رطوبت و گرد و غبار نصب کنید. وقتی از اتصال کابل شبکه و برق دستگاه اطمینان حاصل شد، باید درایور دستگاه را روی سیستم کامپیوتری متصل به آن نصب کنیم. نکته مهم در این مرحله از مراحل راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000  یافتن درایور مناسب دستگاه است، تا مشکلی در ایجاد ارتباط بین پرینتر و کامپیوتر بوجود نیاید. با نصب موفق درایور، به راحتی می توانیم استفاده از این دستگاه کاربردی را آغاز کنیم. ویژگی های منحصر به فرد دستگاه کپی ricoh mp6000 آن را به گزینه ای مورد اطمینان برای واحد نشریات و دبیرخانه های شرکت ها و ادارات بزرگ بدل کرده است. با استفاده از این دستگاه ، علاوه بر انجام کار های متداول کپی و پرینت، می توانیم اسناد خود را با سرعت بالا اسکن کرده یا فکس نماییم.

نگاهی به راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000

دستگاه کپی ricoh mp6000 چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه کپی ricoh mp6000 یکی از دستگاه های سیاه و سفید نیمه صنعتی ساخت شرکت ریکو است. این دستگاه قابلیت پرینت ۶۰ برگ A4 با وزن ۸۰ گرم استاندارد به صورت یکرو در دقیقه را دارا است. کیفیت چاپ و پرینت این دستگاه، ۱۲۰۰ دی پی آی است. همچنین این دستگاه دارای حافظه داخلی بالا برای افزایش سرعت دریافت، ذخیره سازی و چاپ فایل ها است. از ویژگی های دستگاه کپی ricoh mp6000 امکان نصب باکس کاغذ بزرگ و افزایش ظرفیت کاغذ آن به ۸۳۰۰ برگ می باشد. با استفاده از کاغذ کش قوی تعبیه شده در بای پس این دستگاه، می توان کاغذ های با گرماژ بالا، یعنی تا ۲۰۰ گرم را به راحتی پرینت کرد. نهایت سایزی که می توانیم با دستگاه کپی ricoh mp6000 چاپ نماییم، A3+ است. برای پرینت روی برگه های با سایز غیر استاندارد، می توانیم از بای پس دستگاه استفاده کنیم. این دستگاه برای حجم کاری بالا طراحی شده است و می توانیم حجم زیادی کار روزانه و ماهانه را با آن پرینت کنیم. از قابلیت هایی که دستگاه کپی ricoh mp6000 دارد، می توانیم به امکان الحاق فینیشر حرفه ای به آن، اشاره کنیم. فینیشر قابل نصب روی این دستگاه، توانایی انجام انواع عملیات تکمیلی روی برگه های چاپی، اعم از ترتیب کردن، خط تا، پانچ و منگنه را دارا است. این قابلیت ها برای افزایش سرعت تحویل کار، در واحد نشریات ادارات بزرگ یا دفتر فنی های متوسط، بسیار راهگشا است.

یکی از مهم ترین نکات برای راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000  انجام منظم بازدید های دوره ای این دستگاه، به دست متخصصین است، تا از بروز مشکلات جدی و آسیب به قطعات اصلی این دستگاه جلوگیری گردد. با توجه به صنعتی بودن دستگاه کپی ricoh mp6000 اگر برای راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000  به مشکلی برخورد کردید، می توانید با کارشناسان خبره ما در مرکز تخصصی تعمیرات ریکو، تماس حاصل فرمایید.

نگاهی به راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp6000

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *