نکاتی جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000

نکاتی جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000

برای راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000 رعایت چه نکاتی الزامی است؟

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000 با توجه به نیمه صنعتی بودن این مدل از محصولات شرکت ریکو، باید با رعایت نکاتی همراه باشد. از آن جمله می توان به حمل با دقت دستگاه، به دست افراد آشنا به حمل دستگاه های اداری به این شکل است. در مرحله بعدی باید قطعات جانبی را به بدنه اصلی دستگاه کپی ricoh mp7000 ملحق نماییم. پس از اطمینان از انجام صحیح مراحل ابتدایی از پروسه راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000 باید کابل برق و شبکه دستگاه را متصل نماییم. پس از انجام این موارد ابتدایی، باید نرم افزار راه اندازی دستگاه کپی ricoh mp7000 را روی کامپیوتر، نصب نماییم. در صورتی که تا الان، مراحل راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000 را به درستی انجام داده باشید، امکان ارسال کار چاپی از سیستم کامپیوتری روی دستگاه کپی ricoh mp7000 وجود خواهد داشت.

نکاتی جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000

مشخصات فنی دستگاه کپی ricoh mp7000 چیست؟

دستگاه کپی ricoh mp7000 ، برای تهیه پرینت و فتوکپی سیاه و سفید، در حجم بالا و با سرعت زیاد طراحی شده است. این دستگاه دارای ظرفیت ۴۳۰۰ برگ در تری ها در حالت استاندارد و قابلیت افزودن یک باکس کاغذ بزرگ به ظرفیت ۴۰۰۰ برگ است که در مجموع امکان چاپ ۸۳۰۰ برگ پرینت سیاه و سفید، با کیفیت بالا، به صورت بی وقفه را به ما می دهد. دستگاه کپی ricoh mp7000 دارای سرعت چاپ ۷۰ برگ در دقیقه با رزولوشن چاپ و اسکن تا ۱۲۰۰ دی پی آی است. از ویژگی های ممتاز دستگاه کپی ricoh mp7000 امکان نصب فینیشر با قابلیت های جذابی همچون سورتینگ، منگنه، پانچ و … است. این قابلیت برای دفتر فنی های بزرگ و همچنین ادارات و شرکت هایی که نیاز به تهیه جزوات و نسخ چاپی متعددی دارند، یک امتیاز ویژه محسوب می گردد که سرعت کار را بسیار بالا می رود. مصرف انرژی و تونر دستگاه کپی ricoh mp7000 بهینه سازی شده و با هر بار شارژ کارتریج آن می توان حجم انبوهی کار چاپی سیاه و سفید با کیفیت را تهیه کرد. با استفاده از بای پس دارای کاغذکش های قدرتمند این دستگاه، می توانیم روی کاغذ های با گرماژ بالا، تا ۲۰۰ گرم کار چاپی انجام دهیم.

بدیهی است که، این دستگاه قابلیت فکس را هم دارا است. با استفاده از هارد قدرتمند این دستگاه، می توانیم اسناد را با سرعت زیاد فکس کرده یا پس از اسکن ذخیره سازی کنیم. همچنین اگر فایل هایی داریم که به صورت مکرر نیاز به چاپ آنها داریم، می توانیم آنها را روی هارد دستگاه ذخیره نموده و با سرعت زیادی چاپ کنیم. اگر نیاز به اسکن اسناد دبیرخانه داشته باشیم، ADF حرفه ای نصب شده روی دستگاه، عملیات تبدیل اسناد فیزیکی به فایل های الکترونیکی را با سرعت بالایی انجام می دهد.

ممکن است جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000 سوالات یا مشکلاتی برای شما بوجود آمده باشد، در این صورت کافی است با کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی ریکو تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

نکاتی جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh mp7000

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *