راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 چگونه است؟

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 چگونه است؟

برای راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 چه نکاتی را رعایت کنیم؟

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 از جمله آموزش هایی است که لازم است همه استفاده کنندگان از این دستگاه، آن را فرا بگیرند. آموزش نحوه ارسال فایل چاپی، تنظیم رنگ، تعریف نوع کاغذ و گرماژ آن، رفع گیر، تعویض تونر، تعیین خروجی ها و عملیات تکمیلی پس از چاپ (با استفاده از تنظیمات فینیشر پیشرفته دستگاه کپی ricoh5560) از این دست آموزش ها هستند. شاید به خاطر نوع خاص طراحی دستگاه و حرفه ای بودن آن، راه اندازی یا سرویس دستگاه کپی ricoh5560 از عهده ما بر نیاید، اما آشنایی با نحوه عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه، به ما در گرفتن خروجی مناسب و رنگ های واقعی از دستگاه کمک می کند. اولین مرحله از مراحل راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560، پس از انتقال آن به محل و ثابت کردن دستگاه کپی ricoh5560، اتصال کابل برق و شبکه آن است. مانند همه دستگاه های کپی، دستگاه کپی ricoh5560 باید در محلی به دور از تابش مستقیم آفتاب و رطوبت یا گرد و غبار نصب شود. لازم به توضیح است، دستگاه کپی ricoh5560 مانند بسیاری دیگر از مدل های دستگاه کپی، در دو نوع رنگی و سیاه و سفید ارائه شده است. اگر نوع رنگی این مدل انتخاب شود، باید برنامه ویژه کنترلر رنگ، که همراه با درایور اصلی دستگاه ارائه شده است، روی دستگاه نصب  شود. سیستم مجزای کنترلر رنگی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است، با پردازنده های پیشرفته، ثبات رنگ و کیفیت آن را تضمین می کند.

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 چگونه است؟

چرا دستگاه کپی ricoh5560 یکی از بهترین ها است؟

دستگاه کپی ricoh5560 یکی از دستگاه های صنعتی چاپ دیجیتال محسوب می شود. خرید این دستگاه به تمامی آموزشگاه های بزرگ، چاپخانه ها و دفاتر چاپ دیجیتال با حجم کاری بالا و ادارات و شرکت هایی که قصد راه اندازی واحد انتشارات حرفه ای را دارند، توصیه می شود. این دستگاه قابلیت پرینت ۵۵ الی ۶۰ برگ کپی رنگی یا سیاه و سفید یکرو استاندارد (با توجه به رنگی یا سیاه و سفید بودن) را دارا می باشد. علاوه بر فینیشر پارت اول، که به دسته بندی کاغذ های خروجی می پردازد، دستگاه کپی ricoh5560 قابلیت نصب فینیشر حرفه ای را نیز دارا می باشد. این فینیشر، قابلیت پانچ، تا و منگنه و فنر زدن جزوات را دارا است. مصرف تونر دستگاه کپی ricoh5560 بهینه شده و یکی از دستگاه های صنعتی چاپ دیجیتال دوستدار محیط زیست محسوب می گردد. دقت چاپ و اسکن ارائه شده توسط دستگاه کپی ricoh5560، ۶۰۰ دی پی آی است. ظرفیت تری های این دستگاه در مجموع حدود ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ برگ است. با الحاق یک باکس بزرگ کاغذ به این دستگاه، می توان از حداکثر ظرفیت دستگاه کپی ricoh5560 استفاده کرد.

با توجه به این موارد، راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 حتماً باید به دست متخصصین این حوزه انجام شود. در صورتی که در هر یک از مراحل راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 به مشکلی برخوردید، روی کمک ما در نمایندگی ریکو در ایران حساب کنید.

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh5560 چگونه است؟

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *