حداقل تجهیزات برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای چیست؟

حداقل تجهیزات برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای شامل دو کامپیوتر که یکی برای برای دریافت سفارشات و امور حسابداری استفاده شده و دومی توان بالاتری داشته و برای ویرایش تصاویر و ارسال فایل چاپ استفاده می شود، دو دستگاه پرینتر (رنگی و سیاه و سفید)، یک دستگاه پلاتر و دستگاه های صحافی تکمیلی مانند دستگاه برش لیزری، دستگاه پرفراژ و خط تا، دستگاه پانچ برقی و سلفون کش و پرس لمینت است. همچنین در صورت امکان باید بتوانید خدمات ساخت مهر فوری نیز ارائه دهید. بدیهی است خرید مقداری ملزومات اداری مانند پوشه و زونکن، انواع کاغذ، لوازم التحریر و … از حداقل تجهیزات برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای محسوب می گردند.

سیستم کامپیوتری مورد نیاز برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای

سیستم رایانه ای که برای حداقل تجهیزات برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای در نظر گرفته اید باید قابلیت نصب نرم افزارهای حرفه ای ویرایش تصویر با حجم بالا مانند فتوشاپ، ایندیزاین، ایلوستریتور و …. را دارا باشد از راه انداز های (درایور ها) پرینتر و پلاتر دفتر فنی نیمه حرفه ای شما پشتیبانی کند.

دستگاه پرینتر مورد نیاز برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای ، حداقل دو دستگاه پرینتر نیمه صنعتی با توان فتوکپی در تیراز بالا پیشنهاد می گردد (یکی رنگی و دومی سیاه و سفید). شرکت ریکو از جمله شرکت های معتبر در زمینه فروش و تعمیرات ماشین های اداری است که گزینه های خوبی به شما اراده می دهد. همچنین با تهیه و نصب یک دستگاه پلاتر و در صورت امکان یک دستگاه چاپ بنر می توانید درآمد خود را بیشتر کنید.

لوازم صحافی مورد نیاز برای راه اندازی یک دفتر فنی نیمه حرفه ای

اگر توانایی ارائه خدمات تکمیلی پس از چاپ را داشته باشید، قطعاً مشتریان شما چند برابر خواهند شد. برای این منظور نیاز به دستگاه های صحافی تکمیلی مانند برش لیزری، پرفراژ و خط تا، دستگاه پانچ برقی و سلفون کش و پرس لمینت خواهید داشت.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *