بهترین شیوه راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022

بهترین شیوه راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022 مانند سایر دستگاه های کپی، پس از انتقال دستگاه کپی ricoh 2022 به محل و ثابت نمودن آن، با اتصال کابل برق و شبکه آغاز می شود. جهت راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022 ابتدا باید نرم افزار راه اندازی (درایور) دستگاه کپی ricoh 2022 را از طریق اینترنت دانلود کنیم. محیط کاربری نرم افزار این دستگاه بسیار ساده و دوست داشتنی است. با توجه به سرعت این دستگاه و توان متوسط آن، این دستگاه برای شرکت ها، ادارات و آموزشگاه هایی که نیاز به کپی و تکثیر اسناد در حجم نه چندان بالا دارند، مناسب است. تونر مصرفی این دستگاه، در ظرف های استوانه ای شکل توزیع می شود و به راحتی قابل تعویض است.

راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022 نسبتاً ساده است و پس ار چند دقیقه کار کردن با پنل دستگاه ، به تمام ویژگی های آن از جمله توان بزرگنمایی یا کوچک کردن، امکان تغییر شدت رنگ، امکان تهیه چند سری کپی یا چیدن چند برگ کپی کنار هم و … دستگاه پی خواهیم برد. همچنین رفع گیر کاغذ، از درون دستگاه کپی ricoh 2022 به راحتی امکان پذیر است.

مشخصات دستگاه کپی ricoh 2022 چیست؟

دستگاه کپی ricoh 2022 یکی از دستگاه های کوچک و سبک ریکو است. با توجه به وزن کم و ابعاد کوچک این دستگاه، جابجایی این دستگاه به راحتی امکان پذیر است. واقعیت این است که این دستگاه، نسبتاً قدیمی است و نباید انتظار بالایی از آن داشت. در کل می توان گفت دستگاه کپی ricoh 2022 یکی دستگاه کپی برای کار های سبک است. دستگاه کپی ricoh 2022 قابلیت تهیه کپی و پرینت با سرعت ۲۲ برگ استاندارد و سیاه و سفید سایز A4 در دقیقه را دارا می باشد. ظرفیت تری های کشویی این دستگاه ۵۰۰ برگ بوده و کاغذ های تا ابعاد A3 در آن جا می گیرد. دستگاه کپی ricoh 2022 قابلیت کپی و پرینت روی انواع کاغذ های رایج و استاندارد را دارا می باشد. همچنین با در اختیار داشتن این دستگاه می توانیم فکس ارسال کنیم. از دیگر قابلیت های دستگاه کپی ricoh 2022 امکان تهیه اسکن از اسناد، بوسیله ADF خودکار آن است. از قابلیت های دیگر این دستگاه، موجود بودن فینیشر سبک و کاربردی برای آن است. یکی از نکاتی که هنگام راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022 باید به آن توجه داشته باشیم، توجه به محیط کاری دستگاه است. دستگاه کپی ricoh 2022 را در محلی به دور از گرد و خاک و رطوبت قرار دهید. با توجه به سهولت استفاده از این دستگاه کوچک و کاربردی، به زودی عاشق آن می شوید و از کار کردن با آن خسته نخواهید شد! در هر صورت، اگر سوالی در زمینه راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022 برای شما بوجود آمد، حتماً با کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیرات محصولات شرکت ریکو تماس حاصل فرمایید.

بهترین شیوه راه اندازی نصب و سرویس و نگهداری دستگاه کپی ricoh 2022

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *