ارتقاء و تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفترتان چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟

آیا می دانید تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفترتان چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفترتان چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟ با ارتقاء مدل تجهیزات دفتر، کیفیت فتوکپی و کار چاپی شما بیشتر شده که این مسئله رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت. ارائه کار با کیفیت نوعی تبلیغ غیر مستقیم محسوب شده و مشتریان شما را بیشتر خواهد کرد. از طرفی با تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفتر هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه ها کاهش یافته ، در نتیجه سود شما بالاتر خواهد رفت.البته اقدام جهت تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفتر، هزینه هایی را هم برای شما به دنبال خواهد داشت.

محاسن تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفتر چیست؟

در پاسخ به این پرسش که تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفترتان چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱-ارائه فتوکپی و کار چاپی با کیفیت تر.

۲-رضایت مشتریان، تبلیغ کار شما و در نتیجه افزایش سفارشات.

۳-کاهش هزینه مواد مصرفی با به کارگیری دستگاه های به روز از جمله تولیدات با کیفیت شرکت ریکو.

۴-امکان ارائه خدمات بیشتر به مشتریان با بهره گیری از قابلیت های جدید دستگاه های به روز (مثلاً چاپ روی کاغذ های مخصوص که دستگاه های قدیمی قادر به آن نبودند).

۵-افزایش بهره وری با ارتقاء سرعت انجام کار.

معایب احتمالی تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفتر چیست؟

اگر تصور می کنید که اقدام جهت تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفتر، هیچ خللی در کار شما ایجاد نمی کند، بهتر است بدانید این طور نیست! بسیاری از افراد با تجربه در هنگام بررسی این مسئله که تبدیل به احسن کردن ماشین آلات دفترتان چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟ به جنبه های منفی آن از جمله موارد زیر اشاره می کنند:

۱-ممکن است نیاز به ارتقاء سیستم رایانه متصل به دستگاه ها، جهت پشتیبانی درایور دستگاه داشته باشید.

۲-ممکن است در ابتدای امر، پرسنل کارگاه با نحوه کارکردن با نرم افزار و سخت افزار دستگاه های جدید آشنایی نداشته و تا مدتی سرعت انجام کار با وقفه مواجه شود. ۳-ممکن است سرویس­کار محلی که سال ها با وی جهت سرویس دستگاه های قدیمی خود همکاری داشتید، قادر به سرویس دستگاه های جدید نبوده و نیاز به یافتن تکنسین جدید داشته باشید. برای حل این مشکل بهره گیری از مشاوران حرفه ای نمایندگی محصولات ریکو در ایران پیشنهاد می گردد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *