آیا می دانید پیش بینی حجم کار آینده دفتر کارمان چه مزایایی در پی دارد؟

برآورد منطقی و پیش بینی حجم کار آینده دفتر کارمان چه مزایایی در پی دارد؟پیش بینی حجم کار آینده دفتر کارمان چه مزایایی در پی دارد؟ در پاسخ باید گفت با برآورد صحیح حجم کار آینده دفتر فنی، در هنگام تاسیس آن می توان زیرساخت های لازم را فراهم کرد.  کابل کشی ها، نصب تجهیزات شبکه، انتخاب متراژ مناسب دفتر کار، انتخاب صحیح دستگاه های چاپ و تجهیزات صحافی با توان کافی از جمله مزایای یک پیش بینی صحیح و منطقی از حجم کار آینده دفتر فنی است.

مزایای پیش بینی صحیح از حجم کار آینده دفتر فنی

در پاسخ به این پرسش که پیش بینی حجم کار آینده دفتر کارمان چه مزایایی در پی دارد؟ باید به موارد زیر اشاره کرد:

۱-انتخاب دفتر کار با متراژ مناسب.

۲-انتخاب دستگاه با توان متناسب با نیاز، از بین محصولات متنوع شرکت های معتبری از جمله ریکو.

۳-نصب تجهیزات کافی در محل.

۴-خرید لوازم و دستگاه های صحافی به میزان کافی.

۵-جذب نیرو متناسب با حجم کار آینده دفتر فنی.

۶-امکان برنامه ریزی برای تبلیغات محیطی یا تبلیغ در فای مجازی و … . ۷-تامین و ذخیره اندوخته مالی کافی برای اتفاقات پیش بینی نشده.

زیان های پیش بینی غلط از حجم کار آینده دفتر فنی هنگام بررسی این مسئله که پیش بینی حجم کار آینده دفتر کارمان چه مزایایی در پی دارد؟ به این نتیجه می رسیم که اگر این مسئله به درستی انجام نشود، ممکن است به هدر رفتن وقت و سرمایه کارآفرین و شکست کسب و کار نوپا بیانجامد. ممکن است مکان تاسیس دفتر به درستی انتخاب نشده باشد و امکان خدمات رسانی سریع به مشتریان هدف فراهم نشود. هنگام تاسیس یک دفتر فنی جهت ارائه خدمات فتوکپی و … باید نگاه به آینده داشت. باید نیاز های جدید را شناسایی و برای آن ها راه حل هایی ارائه داد که جدید و مورد نیاز بازار باشد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *