آشنایی با چند نکته جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر

رعایت چند نکته جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر

 چند نکته جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر نیاز دارید؟ بسیار خب! با ما همراه باشید. با تجربه های صنف فتوکپی عقیده دارند با کنترل هزینه های مکان، دستگاه ها، مواد مصرفی و خرج های جاری می توانید جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر اقدام کنید.

صرفه جویی در هزینه مکان دفتر: اگر در ابتدای این راه هستید، بهترین پیشنهاد به شما اجاره یک دفتر کوچک در نقطه ای نه چندان گران است. البته اگر تمرکز شما روی تبلیغات در فضای مجازی و کار کردن با شرکت ها به جای کار کردن با مشتریان و مراجعین حضوری است، می توانید در یک فضای غیر اداری یا غیر تجاری ارزان قیمت، سفارشات را آماده و برای مشتریان پیک کنید. به تدریج می توانید ملک را خریداری و از پرداخت اجاره ماهیانه خلاص شوید.

صرفه جویی در هزینه های دستگاه های چاپ: اگر بخواهیم چند نکته جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر نام ببریم، بدون شک خرید دستگاه های استوک و دست دوم از نمایندگی های معتبر یکی از مهم ترین این نکات است. انتخاب برند های خوش نام از جمله ریکو، از بهترین پیشنهاد ها به شماست.

صرفه جویی در هزینه خرید مواد اولیه:

هنگام بررسی چند نکته جهت افزایش سود دهی در دفاتر فنی و مراکز تایپ و تکثیر، توجه به خرید عمده مواد مصرفی از جمله کاغذ، تونر و ملزومات صحافی از ضروریات است. هنگام خرید پالتی کاغذ از عمده فروشان (در تهران مرکز فروش کاغذ خیابان ظهیرالاسلام است) یا خرید کلی تونر از وارد کنندگان عمده، تخفیف خوبی شامل فاکتور شما شده و سود پرینت و فتوکپی شما در هر برگ افزایش می یابد. ضمن این که استفاده از تونر فابریک موجب افزایش عمر درام دستگاه و سایر قطعات مصرفی شده و سود دهی دفتر فنی شما را افزایش می دهد.

صرفه جویی در هزینه های جاری:

اگر به جای استخدام چند نفر نیرو، بخشی از کار ها را خودتان به عهده بگیرید یا اینکه  نیروهای منعطفی با توانایی های بیشتر جذب کنید و در عوض با پرداخت پاداش و اضافه کار مناسب، موجب ایجاد انگیزه در آنان شوید، می توانید با پرداخت بیمه، حقوق ثابت و … کمتر سود دهی دفتر فنی یا مرکز تایپ و تکثیر خود را بالاتر ببرید. مشاوره با یک حسابدار که با قوانین مالیات هنگام صدور فاکتور ها آشناست می تواند کمک خوبی به شما ارائه دهد تا دچار ضرر و زیان مالیاتی نشوید.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *